LIVEO

216 Znalezione produkty
Zobacz

Meble Liveo

Wszystkim klientom, którzy poszukują mebli do swojego domu, gorąco polecamy meble firmy Liveo. Pod nową nazwą kryją się meble Bog Fran, czyli producent z dużym doświadczeniem w produkcji mebli. Liveo to firma z wieloletnią tradycją, swoją działalność rozpoczęła w 2000 roku w Raniżowie, jako firma Bog Fran. Obecnie firma Liveo zatrudnia ponad 300 pracowników, a swoje wyroby produkuje w dwóch zakładach produkcyjnych: w Raniżowie i Smolarzynach. Działalność produkcyjną wspiera również własnym magazynem wysokiego składowania.

W ofercie Liveo znajdziemy meble wyróżniające się interesującym wzornictwem i ponadczasowym stylem. Firma od lat kieruje się zasadą, która znana jest pod nazwą 3E: meble Liveo muszą być przede wszystkim ekonomiczne, ergonomiczne oraz estetyczne. Wierność w/w praktyce przekłada się na coraz większą rozpoznawalność mebli Liveo w Polsce, jak i na świecie.

W asortymencie Liveo znajdziemy zarówno meble twarde, jak i tapicerowane. Oferta tworzona jest z myślą o całej rodzinie: oferta uwzględnia meble do salonu, jadalni, przedpokoju, pokoju dziecięcego, a także modułowe meble kuchenne.

Dbałość o zachowanie wysokiej jakości widać na każdym kroku. Meble Liveo – Bog Fran to produkty stworzone na lata. Solidność wykonania połączona z materiałami najwyższej jakości dają efekt, którego klienci poszukują i którego oczekują – meble pierwszej klasy!

Korzystając z oferty Liveo, umeblujemy praktycznie każde wnętrze. Nowoczesne przeszklone witryny pozwolą na przechowywanie szkła, komody pomieszczą przedmioty codziennego użytku, a przesuwne szafy z lustrami są idealne, aby ulokować odzież.

Razem z marką mebli Bog Fran, umeblujesz również pokój swojego dziecka. Zestawy młodzieżowe zawierają biurka z szufladami, łóżka, praktyczne regały, komody z szufladami i półkami oraz przestronne szafy.

Kuchnie Bog Fran – Liveo

Kuchnie Bog Fran to bardzo ważna gałąź produkcji. Pod poprzednią nazwą pozycja marki była mocno ugruntowana na rynku i również dziś, stawiamy sobie za cel utrzymanie zaufania klientów. Meble Bog Fran – Liveo podążają za trendami i regularnie poszerzają ofertę, zaskakując nowoczesnym wzornictwem. W sprzedaży znajdziemy kuchnie Bog Fran oraz gotowe zestawy kuchenne. Szeroki wybór szafek kuchennych w wielu modnych kolorach pozwoli zrealizować każdy projekt. Kuchnie Bog Fran cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Ekonomiczne zestawy umożliwią zaaranżowanie wnętrza w dobrej cenie. Dodatkowym atutem jest kompleksowość oferty – w firmie Liveo urządzisz kuchnię od A do Z.

Meble tapicerowane Bog Fran – Liveo

Meble Liveo to również własny zakład tapicerski. Meble tapicerowane Bog Fran to przede wszystkim wysokiej jakości komponenty oraz świetny design. W ofercie mebli tapicerowanych Bog Fran znajdziemy nowoczesne narożniki i funkcjonalne sofy. Szeroki wybór materiałów obiciowych pozwala na dobór mebli do każdego wnętrza. Asortyment mebli tapicerowanych Bog Fran uzupełniają nowoczesne pufy.

Na osobny wątek zasługuje ogromny wybór łóżek tapicerowanych, który zaspokoi wszelkie gusta i potrzeby. Nasze łóżka tapicerowane charakteryzują się wygodą i nowoczesnością: posiadają pojemniki na pościel i podnoszone stelaży, które zwiększają komfort użytkowania. Komplet do sypialni uzupełni idealnie dobrana tapicerowana szafka nocna.

Menu