Stelaże

Stelaże do łóżka na materace

Przy zakupie nowego łóżka znaczenie ma wiele elementów technicznych. Warto zwrócić uwagę zarówno na estetykę ramy, jak i solidność całej konstrukcji. Do rzeczy, które mają kluczowe znaczenie, zapewniających m.in. prawidłową pozycję ciała, właściwy przepływ powietrza i eliminację wilgoci, zaliczają się m.in. stelaże. Materace dzięki nim zwiększają też swoją żywotność.
Szeroki wybór tego rodzaju produktów prezentujemy w tej zakładce. Różnią się one przede wszystkim rozmiarami.

Warto też wiedzieć, że stelaż łóżka ma za zadanie utrzymać materac na ramie, zapobiec przesuwaniu się go podczas wypoczynku. Odchodzi też w ten sposób ryzyko, że cała konstrukcja zapadnie się, a użytkownik wpadnie do jej wnętrza.

Jak dopasować wkład sprężynujący?

Korzystając z naszej ofercie bez problemu, dopasują Państwo wkład sprężynujący do jedno oraz dwuosobowych łóżek. W ten sposób użytkownik zapewni sobie większy komfort wypoczynku niż gdyby użył produktu listewkowego. Znajdujące się we wkładzie sprężynującym oparte na ramie wyprofilowane i elastyczne żeberka lekko uginają się pod większymi obciążeniami. W ten sposób stelaż lepiej współpracuje z materacem. Montaż tego elementu jest prostą czynnością. Mogą Państwo też złożyć specjalne zamówienie. Zachęcamy do zakupu!

Menu